Dejar un comentario. Entra en Last.fm o regístrate (es gratis).
 • ooiooo

  http://www.thiswildidea.com/this_wild_idea_-_365 Еве ја директната инспирација за сонот што ти го раскажав :]

  Abril 2014
 • puciii

  ehej, fala puno! gi proveriv, deluvaat dosta kul. bi gi iskontaktiral def, ako nekad sum naokolu :)

  Marzo 2014
 • shopoprvo

  :Р (а.к.а. Неам шо да додадам на коментарите на Лидија апропо јутјуб скроблинг и зрелиот, апсолутно нехормонален нов на АМ, а сакам да се убацам у муабетов)

  Febrero 2014
 • Laika_lr

  иначе и ја многу им го сакам новиот на arctic monkeys!! шо е многу чудно, пошо ја отсекоаш сум била фанка на емо-поп-тинејџ мелосот...

  Febrero 2014
 • Laika_lr

  аууу, ова со јутјуб мене ми делуе ко напредна фаза! :Д нешо: слушаш-гледаш-скроблаш----+ миеш садови! (никад нема да го заборавам фотомотивот со крпата:))))))

  Febrero 2014
 • Laika_lr

  те има? :))))))

  Enero 2014
 • shopoprvo

  Sandriiich! <3333 #NameRemainsTheSame

  Noviembre 2013
 • AnaLynx

  Еве второ слушање денес па ќе ти кажам :)

  Septiembre 2013
 • Laika_lr

  и ако имаш препораки за филмови/серии шо да е, прати навака, спремам залихи!!

  Septiembre 2012
 • Laika_lr

  него, го видов _твојон_ alcide у magic mike, и да ти кажам право не ми изглеаше многу поштен... :-)))))))))))))))))

  Septiembre 2012
 • folija

  bace, dobra ti slichica :) ***

  Agosto 2012
 • this_boy

  А се мислев викендов да одам да го гледам Бетмен... Ооооп две коцки штиклирани!

  Agosto 2012
 • Laika_lr

  стварно е тапа „тб“:ДДД ама сите коа ми зборат за the wire се прашуем саше да не ми подметнал друга серија?! пошо ја коа ги глеав 1ва и 2ра сезона многу ми беа досадни... dirty sexy money многу ветуваше у првите 2 епизоди, особено со синот на попот, али после да, се испостави дека е сиквел на беверли хилс и сличните :-/

  Julio 2012
 • EchotheSun

  Hey, belated thanks for the recommendations. Love Start the Bus...it made me miss London a little less. (:

  Julio 2012
 • shopoprvo

  Симни си Dirty Sexy Money <(c) Лидија> и препороди се ;))

  Junio 2012
 • shopoprvo

  Izbegavam kontakt so TB :)) 1) Od predosekjaj za ova sho go zborish 2) Od nadezh deka ako ja izgledam cela sezona odednash kje mi bide podobra/pomalce machna. Potpadnav pod hajpot za Wire ednash, simnav SITE sezoni, ama nekako ne se wow-nav. Da probam pak letovo, vikash?

  Junio 2012
 • Laika_lr

  јао, фала ти највише у свет за ова орасположење ненадмашиво! :))))))))))))))))))))))

  Junio 2012
 • Laika_lr

  ахахахахахахаххахахаххахаха!!!! омг, омг!!! и хеликоптер и букет у нива и све! ама ален дали го виде над автопат коа се дрека, а ветрот му ја вее грифката!! ахахахахахахахаххаха!!!! леле, ја сум у лабораторија и јуословенка ми рока!!! ахахахахахахахах!!

  Junio 2012
 • Laika_lr

  аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Junio 2012
 • Laika_lr

  ахахахаахахахахахаххаха!!!

  Junio 2012
 • EchotheSun

  Hi, you still live in BS8?

  Junio 2012
 • Laika_lr

  леле, не ми се веруе саше со кој ме поврзал! уше малце ќе ми пушти муабет дека сум екстрим влаинка! или егејка! :ДДДД ама не знам шо се мучи коа сите знаеме дека ја сум РАДИШАНКА!!! да живее македонија!!!!!

  Junio 2012
 • Laika_lr

  лејла беше зафатена со елвир-тоа ми е менторот (шабан шабановски :)))))))))))))))))

  Junio 2012
 • lemonadeboy

  go d! j :)

  Mayo 2012
 • shopoprvo

  ни чајнииз ни бутур

  Mayo 2012
 • shopoprvo

  остај ја, мислам дека се бунтува против интернетот

  Mayo 2012
 • puciii

  eii, super se! :)

  Abril 2012
 • Laika_lr

  јас веќе ни музика не слушам :-/

  Abril 2012
 • Laika_lr

  :))))))))))))))))) леле, на саше коментаро!

  Abril 2012
 • shopoprvo

  it's the sound of the internet melting

  Abril 2012
 • spiral_scratch

  ćao frende!

  Abril 2012
 • shopoprvo

  bila si kraljica last efemaaaa, bila si kraljica srca mogaaaa.....

  Abril 2012
 • this_boy

  Ja namerno ne go gledam filmot, da ne mi ja rasipe pesnata :S

  Abril 2012
 • puciii

  hey! dobro utro, so suptilno zakasnuvanje :)

  Diciembre 2011
 • shopoprvo

  00:28

  Diciembre 2011
 • shopoprvo

  ne be, ama ako ti e blisku, bi mozhela =S sekoj so svojot modalen

  Octubre 2011
 • this_boy

  Следна ствар ми е со Кантон6...

  Octubre 2011
 • this_boy

  Точно е дека разговаравме со Марјан за новиот правец, јас му предлагав скроз да ја измрдаме работава, у фазон ко за полноќна програма на SJF, али он порано си легнувал и така...

  Octubre 2011
 • lemonadeboy

  what ho!

  Octubre 2011
 • shopoprvo

  beshe na ova?

  Octubre 2011
 • shopoprvo

  ќе те шетам низ Триумфална ко ќе доеш џџ

  Septiembre 2011
 • Laika_lr

  ептен се разминавме значи... 2013 не ни бега ;)

  Septiembre 2011
 • shopoprvo

  peer, ko Vampire's Anatomy ja napraija serijana!

  Septiembre 2011
 • Laika_lr

  да не испадне дека трачам, ама така си беше!!

  Septiembre 2011
 • Laika_lr

  и јас со иста надеж живеам! :Д мене, чунки џесика шо ми остана забавна, се друго по ѓаволите одведоа! а саше ригорозно се понесе, со закани дека нема да ги глеа више!!

  Septiembre 2011
 • shopoprvo

  Better luck for Adele next time :DD

  Septiembre 2011
 • lemonadeboy

  there's more to come :) x

  Septiembre 2011
 • Laika_lr

  абе шо праиш? :)) ја нишо посебно, освен шо глеам тру блад...

  Agosto 2011
 • Laika_lr

  ау, ау... добра беше претходната (ако се занемари бесното емо), ама ја очекуев више коа ќе почнат да се дешаваат ствари - _да фуче_!! а не вака, на сец и исечкувања....

  Agosto 2011
 • Laika_lr

  омг!! каква експлицитносС!! уште не сум ја изгледала епиоздата О_оја чуваме до понеделник, да праиме 2 у 1 :)))))

  Agosto 2011