Thrashbt

Коче, 21, hombre, MacedoniaVisto por última vez: Hace 5 horas

33894 scrobblings desde 5 Jul 2009 (reiniciado el 11 Ago 2012)

313 temas favoritos | 107 mensajes | 0 listas de temas | 530 notas

 • Agregar a amigos
 • Enviar un mensaje
 • Dejar un nota

Tu compatibilidad musical con Thrashbt es Desconocida

Crea tu propio perfil musical

Temas escuchados recientemente

PanteraCemetery Gates Hace 57 minutos
PanteraIt Makes Them Disappear Hace 1 hora
PanteraDeath Rattle Hace 1 hora
PanteraRevolution Is My Name Hace 1 hora
PanteraFucking Hostile Hace 1 hora
PanteraMouth for War Hace 1 hora
PanteraClash With Reality Hace 1 hora
PanteraShattered Hace 1 hora
PanteraDomination Hace 2 horas
PanteraCemetery Gates Hace 2 horas
Ver más

Notas

Dejar un comentario. Entra en Last.fm o regístrate.
 • tntmk

  Остај ме сеа слејер слушам :P Ги знам даст болт бе и новиот сум го слушнал, не мора да вртиш броеви :D

  12 Nov 20:57 Responder
 • tntmk

  Благодариме :D Компјутерот ми е без оперативен систем па ме мрзи да му инсталирам :D

  12 Nov 17:18 Responder
 • tntmk

  Брат ај кога ќе видиш ако сакаш аплоадирај ми го албумчето од Скалкраш и пушти линкче во инбокс :D

  11 Nov 18:27 Responder
 • tntmk

  Истиот малер и ја сум да му ебам животот. Вчера требаше на Entombed A.D. и Grave да идам ама ништо :(

  10 Oct 15:22 Responder
 • tntmk

  Го спуштив вчера :D Само што сега заглавен сум на Алитор, парчиња се дечките, а и ќе ти дадам една информација во врска со нив. 6ти декември доаѓаат во Скопје заедно со Space Eater :D

  10 Oct 15:10 Responder
 • mneptunius

  Здраво, Коче, и добар ден! Како сте? Среќна Нова Година 2014 и забавен ден на карневалот! Довидување и збогум! :-) mneptunius

  12 Feb 17:14 Responder
 • DwaynieAD

  we have a new 6 songs out. lastfm is giving us trouble uploading but you can check it out on reverbnation if you wish http://www.reverbnation.com/meetatsundown

  27 Dic 2013 Responder
 • mneptunius

  Ви благодариме за посетата! :-) mneptunius

  30 Oct 2013 Responder
 • babyist

  Hey Thanks for accepting very nice library i see at the top overall plays METALLICA \m/

  31 Jul 2013 Responder
 • tntmk

  http://www.youtube.com/watch?v=r3FqE51l6rs

  21 Jul 2013 Responder
 • tntmk

  Damn, you're the best! :D

  17 Jul 2013 Responder
 • Madtwoo

  You're welcome dude! Great taste dude! Cheers!

  12 Jun 2013 Responder
 • mneptunius

  Zdravo, Коче! Kako si? Zbogum :-) mneptunius

  31 May 2013 Responder
 • deathofbodom

  thanks:)! and thanks for accepting too. nice tastes:)

  26 May 2013 Responder
 • Kabrz54

  Thank you too. Excellent Library !

  26 May 2013 Responder
 • tntmk

  www.youtube.com/watch?v=Yt-0OOWH9Uo

  23 May 2013 Responder
 • tntmk

  Помина испитна сесија или уште не? Утре на полигон сум xD

  21 May 2013 Responder
 • tntmk

  Положив :D

  20 May 2013 Responder
 • tntmk

  Викај ура што не е испит :D

  19 May 2013 Responder
 • tntmk

  Туку да фатам да поучам малку, утре на испит сум. Уверен сум дека ќе поминам на тест ама ништо не се знае, може да ја кикснам :D

  19 May 2013 Responder
 • Todas las notas (530)