Hrajete na nějaký nástroj?

• Honzoid escribió...
    • Usuario
    • 7 Jun 2008, 10:18

Hrajete na nějaký nástroj?

Říká se co čech to muzikant. Jak je to doopravdy?
    Hrajete na nějaký nástroj? Zpíváte v kapele, sboru či jiném hudebním tělese?

Já už rok hraju na baskytaru a zkouším zpívat ve svojí kapele.

A co vy? (inspiroval jsem se v Born 1991)

• Corniis escribió...
    • Usuario
    • 7 Jun 2008, 10:27

...

Elektrická kytara, bicí, nervy a velice, velice okrajově i zpěv... :o)

• Honzoid escribió...
    • Usuario
    • 7 Jun 2008, 13:41
    Máš pěknou kytaru :) Tuhle když jsem byl v Brně, tak jsem v hudebninách hrál na basu podobnýho vzezření, na to že byla třikrát dražší než mám doma mě její zvuk vůbec nenadchl..

• Velice okrajově kytara, v kapele nehraju, vzhledem ke svejm schopnostem by mi totiž nezbylo, než se dát na nu-metal.

• Corniis escribió...
    • Usuario
    • 7 Jun 2008, 22:52
    Honzoid said:
    Máš pěknou kytaru :) Tuhle když jsem byl v Brně, tak jsem v hudebninách hrál na basu podobnýho vzezření, na to že byla třikrát dražší než mám doma mě její zvuk vůbec nenadchl..

Díky. :o) Snažím se, v kapele ale zatím nejsem.

• Na kytaru, rok a půl. Teďko jsem tak něják u základů rock n rollu

"It's easy to trot in line with everybody, and smile at everybody, and be pleasing and so forth but, uh, I can't do that" (Morrissey)
  • akustika, rytmicky, vagabundsky

• Lojzikovo escribió...
    • Usuario
    • 11 Jun 2008, 19:30

no.....

zacinal sem na akustiku(jeste ted se to obcas hodi u taboracku:-p) nedavno sem presel na elektriku a snazime se vykomponovat nejakou kapelu.....:-)

• Stigian escribió...
    • Usuario
    • 11 Jun 2008, 23:02
    no ja jsem hral na basu (viz obrazek) ve trech kalepach, ale momentalne nikde ..hraju ted jen doma na kytaru ...kapelu ale planuju do budoucna az sezenu lidi

• HSiik escribió...
    • Usuario
    • 12 Jun 2008, 12:09
    Tak hraju asi 2 roky na kytaru , rok na bassu . A od zari zacinam hrat na bici

• [Usuario eliminado] escribió...
    • Usuario
    • 12 Jun 2008, 14:20
    Hraju už 11 let na housle a zpívám ve sboru...no, taky se pokouším hrát na kytaru...ale teď momentálně není moc chuť, protože se nám jaksi rozpadla kapela, tak chybí motivace..:)

• Taryn98 escribió...
    • Usuario
    • 12 Jun 2008, 16:40
    Už to bude skoro rok, co jsem začala hrát na kytaru. V nejbližší době však snad k akustice přibude i elektrická sestra. No a od září možná klávesy :) Kapela je, ale je to teprve v prvopočátcích. Chtělo by to víc lidí.
    A co se týče zpěvu - doma ve sprše je to nejlepší :))

• InQee escribió...
    • Usuario
    • 13 Jun 2008, 10:58
    Violoncello :). Pak dost pasivně na kytaru (hlavně základ jako Smoke on the Water od Deep Purple - čímž podle mnohých kamarádů každej začínal s kytarou :D). No a pak zpívání a mlácení do bubnů ;)

InQee <3
    • kamahl90 escribió...
    • Usuario
    • 13 Jun 2008, 16:05
    Nejsem nadaný hudebně, ale zato matematicky. A takhle to může dopadnout když se někdo takovej pokouší vytvořit hudbu na vlastnoručně naprogramovanym syntezátoru:
    Obdélníky - když to budete zkoumat zevnitř zjistíte že všechny zvuky jsou sloužené jen z tzv. čtvercových vln. A to se vyplatí! :-P
    Tohle si ani nepouštějte nebo vám můžou uši vypovědět službu.

• Warriorek escribió...
    • Usuario
    • 14 Jun 2008, 13:49
    Hraju 6 let na akustickou kytaru a 1,5 roku na elektrickou (Mexickej Fender Stratocaster a brzy přibude i Jackson V-King) ... Také zpívám, můj mikrofon je Shure SM58 ...
    Máme také s kamarádama kapelu s názvem PARASITES

• Honzoid escribió...
    • Usuario
    • 14 Jun 2008, 17:20
    kamahl90 said:
    Nejsem nadaný hudebně, ale zato matematicky...

heh, to mě hrozí čtyřka z matiky, v pondělí se rozhodne.. Ale podle toho udělátka co mám v Last.fm profilu jsem 100% hudebník, nemůžu mít všechno (a ani nechci). :)

• Honzoid escribió...
    • Usuario
    • 18 Jun 2008, 5:00
    tak jí dostanu :( čtyřku z matiky, nojo, měl jsem se víc snažit

• Tak zkoušim už nějakej pátek kytaru, nedávno jsem si kupoval novou Schecter Damien 7. Mám ji hutně podladěnou... (o dva a půl tónu)... zkoušim dát dohromady kapelu... ale nejsou lidi... přitom nápady na songy jsou (neříkám, že originální) jako např. tady...

omluvte sníženou kvalitu videa, zvuku, hudby a headbangingu :D

• kneekal escribió...
    • Usuario
    • 16 Sep 2008, 9:37
    Jsem elektrifikovaný kytarista a drnkám na Fender Thinline SE v našem rockovém uskupení FullSTOP...

The band of mine:
    www.bandzone.cz/fullstop
    www.fullstop.cz

a nějaké mé hudební žvásty: www.kneekal.bloguje.cz :)
    • [Usuario eliminado] escribió...
    • Usuario
    • 16 Sep 2008, 13:26
    Mám vzdělání v hudebním oboru - nástroj klavír.

• Andey4 escribió...
    • Usuario
    • 16 Sep 2008, 18:18
    Ty jo, sama kytara, tak se pridam tady ke kolegovi .. 7 let to byl klavir :) Bohuzel jsem uz dlouho nehrala, cili toho moc nezahraju :D Ale snazim se ted hrat, kdyz je cas :)

• -Yuri- escribió...
    • Usuario
    • 16 Sep 2008, 18:22
    basa, growling

• Pajcus escribió...
    • Usuario
    • 19 Sep 2008, 8:17
    Když už hraju na nějaký nástroj já, tak to snad musí hrát téměř každý. :-D
    Mým primárním nástrojem se stala baskytara - hraju na ni šest let, ale fakt to není moc poznat... :-D

Nevěřím, že by zrovna tohle někoho zajímalo, ale právě válčím v kapele Spath.

My present and past music projects: Spath, Poppell, Pavel Klaus
    My group: Bands from Chomutov
  • klavír odmalička, poslední tři roky samoučně kytara

• Lucz44 escribió...
    • Usuario
    • 28 Oct 2008, 19:16
    od ledna tohoto roku hraju na basu,nic valnýho,sem samouk a mam spoustu zlozvyků... občas dělám nějaký vokály,ale podle mýho zpívám fakt příšerně. hraju v kapele složený z tři holek a pana bubeníka,jmenujeme se Sour Bitch a kvůli nim sem začala hrát.

Los usuarios anónimos no pueden escribir mensajes. Para participar en los foros inicia sesión o crea una cuenta.