• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 22 Ene 2009, 14:37

Huncúti

Tak čo huncúti? Pochválte sa so svojimi nezbednosťami....

• ihroch escribió...
    • Usuario
    • 22 Ene 2009, 17:00
    No Marianko,co si dneska zasa vyparatil?

• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 22 Ene 2009, 17:10
    urcite si sa dneska poriadne namaskrtil, ze?

• Polednice escribió...
    • Usuario
    • 22 Ene 2009, 22:58
    dneska som sa s bananom a Rudom podielal na vytvoreni Flaming Kachiel.... a som na to desne hrdy :D

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • matusak escribió...
    • Usuario
    • 23 Ene 2009, 16:57
    j a s o m d n e s d o s t a l A z k u l t u r o l o g i e a o d k a m o s a s o m d o s t a l p a i n o f s a l v a t i o n a o p e t h a d r e a m o f t h e a t r e a i n e

Muß es sein?
    Es muß sein!
    • naglfari escribió...
    • Usuario
    • 23 Ene 2009, 21:53
    to je dobre, to som ti mohol dat aj ja, zo vsetkeho mam celu diskografiu....staci sa spytat, ale aj tak ma strasne boli to, ze mas stale moju mikinu

Naglfari
    • Odinko escribió...
    • Usuario
    • 23 Ene 2009, 21:54
    ale podla mna toto nepatri do tejto diskusie....patrilo by to tu, keby si potom tomu kamaratovi vyparatil nejaku nezbednost...

• ihroch escribió...
    • Usuario
    • 23 Ene 2009, 21:56
    Len sa priznaj ty kujón. Čo si mu skotočne vyparatil ty fištrón?

• naglfari escribió...
    • Usuario
    • 24 Ene 2009, 12:32
    nejake huncuctvo urcite

Naglfari
    • Polednice escribió...
    • Usuario
    • 24 Ene 2009, 14:42
    no, čakáme. ty nezbedník !

Don't blame the mirror, if you see an asshole in it... (modified russian proverb)
    • naglfari escribió...
    • Usuario
    • 24 Ene 2009, 21:04
    aj tak ste vsetci uplne suravi (dal som to miso skor ako ty, si iny prehravac, ci stracac (akoze loser))...chapes? ty suravec...

Naglfari
    • muttand escribió...
    • Usuario
    • 24 Ene 2009, 21:13

A ani spláchnutie ma neprehlušilo

Ja som sa raz začal pučiť na véckach na intráku, pretože som si spomenul na článoček o jednom roztopašníkovi, ktorého priezvisko keď niekto vysloví, tak tí tupí sa opýtajú: ,,Do čoho?" ale tí múdrejší sa opýtajú: ,,Kam?"
    http://www.starmagazin.cz/2008/02/15/narozeniny-s-petem-dohertym-zadnej-problem/
    (dočítajte článok a potom si pozrite titulnú fotku (alebo tú antigravitačnú dole) a predstavte si situáciu, že oslávenkyňa hovorí svojej mame:,,Aha, to je on, už prichádza!")
    haha, tak dobre som sa nasmial zase až na druhý deň!!!

if you're a present perfect person, you're a perfect present person and you still have time
    • Odinko escribió...
    • Usuario
    • 24 Ene 2009, 21:18
    toto som nepochopil ty lapaj? co je to za huncutstvo? co? priznaj sa...;)

• naglfari escribió...
    • Usuario
    • 25 Ene 2009, 20:30
    klobuk dole...skutocne dole....nizko az na zem....alebo lepsie az pod zem....ale to sa predsa neda....lapaj jeden huncutsky...aj tak ste vsetci suravi

Naglfari
    • Polednice escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 14:10
    ech, huncuti, je cas na dalsiu riadnu davku huncutstiev a darebactiev, nie ?

• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 14:28
    co mas konkretne na mysli ty lapaj?

• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 14:29
    mam chutit nieco vyparatit...dokonca aj nejake darebactvo, aj ked nie som darebak :D

• Polednice escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 14:45
    ja viem, si kujon... no skratka, mam naladu na nejake pekne nezbedne huncutstvo!

• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 16:48
    tak zajtra by sme mohli ist nieco povyvadzat...aj s misom, jozom, pripadne majkom

• Polednice escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 19:47
    hm, zajtra asi nie - musim ist k doktorke a na studijne a potom po Samka do skolky...

• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 27 Ene 2009, 19:50
    tak bz sme mohli nieco vyviest doktorke, co? ukazat sa ako riadni lapaji a sinteri...

• naglfari escribió...
    • Usuario
    • 28 Ene 2009, 21:52
    uffff...musim povedat, ze to uz zacina byt pekne huste...(mam taky pocit, ze trpime nejakou kolektivnou poruchou osobnosti)

Naglfari
    • matusak escribió...
    • Usuario
    • 28 Ene 2009, 23:37
    NIEEEEE! ODTERAZ KRICIM NA VAS, LEBO VYSTRAJATE AKO TAKY...AKO TAKY...NO....ehm... ANI TO RADSEJ NEPOVIEM!

Muß es sein?
    Es muß sein!
    • ihroch escribió...
    • Usuario
    • 29 Ene 2009, 9:02
    LEN SA S TYM VYTAS TY SKADERUKA-SKADENOHA!!!

• Odinko escribió...
    • Usuario
    • 29 Ene 2009, 14:07
    chlapcisko jedno nepodarene....za usi ta vytaham!!!

Los usuarios anónimos no pueden escribir mensajes. Para participar en los foros inicia sesión o crea una cuenta.